Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych z klas społeczno-prawnych

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

2018/2019:
1. Helena Burdzińska [Finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
2. Aleksandra Furmanek [Finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Monika Niedopytała [Finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
4. Maria Tomaszewska [Finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

2017/2018:
1. Joanna Kalita [laureatka, III lokata, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybkowska]
2. Maria Tomaszewska [laureatka, II lokata, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Gabriela Wieczorek [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybkowska]

2015/2016
1. Marcelina Kieć [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
2. Dominika Kuna [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybowska]
3. Joanna Nawrotkiewicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

2014/2015
1. Alicja Grochowska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojecieszak]
2. Ilona Jakimowicz [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybowska]
3. Katarzyna Jarota [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybowska]
4. Joanna Nawrotkiewicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
5. Maksymilian Sitarski [finalista, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
6. Katarzyna Stankiewicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
7. Monika Świderska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

2013/2014
1. Joanna Nawrotkiewicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
2. Przemysław Piszcz [finalista, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Monika Świderska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
4. Katarzyna Wasilczuk [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

2012/2013
1. Hanna Kuczyńska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
2. Hanna Siek [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Ewelina Wyka [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
4. Zuzanna Szczepńska [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybowska]
5. Karolina Wais [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
6. Marcelina Wiśniewska [finalistka, opiekun: Barbara Sokolińska-Szybowska]

2011/2012:
1. Olga Lenczewska [laureatka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
2. Ewelina Arendt [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Katarzyna Dolatowska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
4. Weronika Dzięgielewska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
5. Julia Bachorz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
6. Anna Hajdukowicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
7. Hanna Kuczyńska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
8. Hanna Nowak [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
9. Katarzyna Walukiewicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

2010/2011:
1. Amelia Gorzko [finalistka, opiekun: Agata Sosnowska],
2. Mateusz Grabarczyk [finalista, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
3. Olga Lenczewska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
4. Izabella Polańska [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]
5. Maciej Synowicz [finalistka, opiekun: Jerzy Wojcieszak]

Olimpiada Historyczna

2019/2020
1. Wojciech Kabaciński [finalista, opiekun: Andrzej Lindner]
2. Alicja Zielińska [finalistka, opiekun: Andrzej Lindner]

2017/2018
1. Szymon Kasprzyk [laureat, opiekun: Andrzej Lindner]
2. Jan Greczuk [finalista, opiekun: Andrzej Lindner]
3. Bartosz Woltman [finalista, opiekun: Andrzej Lindner]

2015/2016
1. Mikołaj Dołęgowski [finalista, opiekun: Andrzej Lindner]

2012/2013
1. Paulina Łukomska [finalistka, opiekun: Maciej Kopeć]

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

2019/2020:
1. Adam Buwelski [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]
2. Natalia Nitras [finalistka, opiekun: Jolanta Konieczna]
3. Bartosz Bielecki [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]
4. Wojciech Walczak [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]

2018/2019:
1. Mateusz Krysiak [laureat, opiekun: Jolanta Konieczna]
2. Kamil Polański [laureat, opiekun: Jolanta Konieczna]
3. Michał Chawryło [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]
4. Jan Ciesielski [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]
5. Wojciech Kabaciński [finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]
6. Wojciech Łabuń[finalista, opiekun: Jolanta Konieczna]

Olimpiada przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Olimpiada Artystyczna

Olimpiada Filozoficzna

Olimpiada Języka Angielskiego

Olimpiada Języka Niemieckiego

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Olimpiada Języka Francuskiego

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Olimpiada Teologii Katolickiej

Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna